Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaTakvimLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Esra Ceyhan'ın pişmanlığı

YazarMesaj
Karadenizlim
Admin
Admin

Esra Ceyhan'ın pişmanlığı Empty
MesajKonu: Esra Ceyhan'ın pişmanlığı   Esra Ceyhan'ın pişmanlığı Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 8:52 pm

Esra Ceyhan'ın pişmanlığı 5285676

Esra Ceyhan, kendisini ti'ye alan Okan Bayülgen'i mahkemeye vermediği için pişman.

12 yıldır kadın programı yapan Esra Ceyhan, programlarında kendisini ti'ye alan Okan Bayülgen'i mahkemeye vermediği için pişman olduğunu açıkladı."Yasal işlem başlatabilirdim ama büyüklerim bu olayı ciddiye almamamı söyledi. İşte bu olay bana kimseyi dinlemem gerektiğini öğretti. Gençler Youtube'a giriyor. Benim adım yazıldı mı bu beyefendinin benimle ilgili yaptığı bölümler karşılarına çıkıyor. Neden ben, onların zihninde abuk subuk program yapan biri olarak yer edineyim?"

Benim gibi hem başarılı hem güzel kaç kadın var

Müzik, eğlence, hüzün ve gözyaşının bir arada olduğu "Esra Ceyhan’la" programı ile her gün Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkan Esra Ceyhan, bugün meslekte 12’nci yılını kutluyor. 12 yıldır kadın programı yapan Ceyhan, bu alanda kendini rakipsiz görüyor!

Bugün meslekteki 12’nci yılınızı kutluyorsunuz... Nice yıllara diyelim...

Çok teşekkür ederim Sema’cığım...

Nasıl geçti 12 yıl?

- Su gibi... Ben iletişim mezunuyum. Üniversitede okurken TRT’de staj yaptım. Televizyon ile ilk tanışmam böyle olmuştur. Ardından Flash TV ve TGRT’de küçük çalışmalarım oldu. İlk olarak HBB televizyonunda en ciddi adımımı attım ve "2’den 4’e" adlı programı yapmaya başladım. Bu program bir yıl sürdü ve çok beğenildi. Ardından atv’ye geçtim... Ekrem Çatay ve rahmetli Alper Cücenoğlu’yla yaptığımız konuşmalar neticesinde, ilk kadın programını hazırlayıp sunmaya başladım. 31 Mart 1997’de başladığım görevimi, tam 11 yıldır kesintisiz sürdürüyorum. Allah sağlık verdiği sürece de devam etmek istiyorum. Çünkü yaptığım işi çok seviyorum.

Seveniniz kadar sevmeyeniniz de çok...

- Bu çok doğal. Bakın, kendimi ortaya dökmeden, sürekli sevgili değiştirmeden, insanların popolarıyla güldükleri aptalca şeyler yapmadan, bayağı olmadan, çağdaş, güzel, hoş ve kendini işiyle ortaya koyan bir kadınım ben. Sadece işimle zirvedeyim. Bu rahatsız edici bir şey. Dolayısıyla durduğum yere baktığım zaman, ben o kadına hayranım. Bir bakın etrafınıza, benim gibi kaç tane var?

Hiç yok mu?

- Hem başarılı, hem güzel, kendini işine, eşine, evine, çocuğuna adamış, ilişkilerini belli seviyede tutturabilen kaç kadın var? Dostluklarını rezil olmadan, mahalle kadınları gibi kavgalara dökmeden yaşamayı başaran, kaç kadın var? Siz benim biriyle kavga ettiğimi, kameraların veya objektiflerin önünde onunla bununla laf dalaşına girdiğimi, parmağımı sallayarak birilerini tehdit ettiğimi hiç gördünüz mü? Oradan, buradan aldığı güçlerle cebine paraları doldururken, arkasına aldığı güçlerle konuşurken gördünüz mü beni? Ama konuşursam da yumruğumu masaya vurarak konuşurum. Öyle vururum ki masa çatlar! Bu gücü kendi duruşumdan alırım. Fakat tane tane, efendi gibi konuşmayı da bilirim.

Ayak oyunlarıyla çok karşılaştınız mı?

- Çok... Ben bu tür programların çoğalmasında rol model oldum. O yüzden güçlü olan benim. Ben başarımı tarafsız ve ilkeli oluşuma, düzgün duruşuma, ailemin dimdik yanımda durmasına, eşime, çocuğuma bağlıyorum.

Peki rakiplerinizin yaptıklarını takip eder misiniz?

- Bütün programları elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum. Kim, o gün hangi konuyu işlemiş, hangi konuğu almış, çetele tutarım. n Peki ne yapmak istiyorsunuz? İleriye dönük hayalleriniz, planlarınız nedir?

- Mükemmel bir yapımcı olmak istiyorum. Başka insanlara da program üretir hale gelmek istiyorum. Şu an kendi programımı yapıyorum, üretiyorum. Diğer yandan toplumun değer verdiği önemli isimlere de program yapmak istiyorum.

İyi bir yapımcı olmak istediğinize göre, kamera önünü bırakmayı düşünüyorsunuz...

- Şu anda düşünmüyorum. Ama biliyorum ki benim bırakıp gitmemi isteyen çok kişi var. Allah’ım ne zaman "git" derse o zaman gideceğim. Hayatımı, beklentilerimi, rüyalarımı birinin başarısızlığı, mutsuzluğu üzerine kurmamaktan dolayı o kadar mutluyum ki...

Esra Hanım, sizin kamera karşısındaki o duygusal hallerinizin hep şov amaçlı olduğundan söz edilir...

- Bunları söyleyenleri Allah bildiği gibi yapsın. Ben kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Yeri geldiğinde herkese kaşımı kaldırabiliyorum. Kimseyle göbek bağım yok, kimse cebime para vermiyor, menfaatim yok, kimseden bir şey almıyor ve beklemiyorum. O yüzden sadece iyi olduğum için buradayım.

Okan’ı mahkemeye vermediğime pişmanım

Okan Bayülgen, programının "kamera arkası" bölümünde hep sizin programınızı eleştirirdi...

- Okan Bayülgen’in haddine düşmemiş beni eleştirmek. Orada hakkımı koruyamadığım için ben kabahatliyim. Keşke o dönem mahkemeye verseydim.

Bu pişmanlık niye?

- Gençler youtube’a giriyor. Benim adım yazıldı mı bu beyefendinin programlarında benimle ilgili yaptığı bölümler karşılarına çıkıyor. Neden, onların zihninde abuk sabuk program yapan biri gibi yer edineyim? Ben gençliğe de hitap edebilecek kadar kendini doğru ortaya koyan biriyim.

https://hazalkaya.forumburundi.com

1 sayfadaki 1 sayfası