Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaTakvimLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hazal ile ropörtaj

4 posters
YazarMesaj
Karadenizlim
Admin
Admin

Hazal ile ropörtaj Empty
MesajKonu: Hazal ile ropörtaj   Hazal ile ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 7:35 pm

Milliyet Tv Gazete'sindeki ropörtaj
Hazal Kaya: Özge bana çok benziyor.

"Genco'nun kızkardeşi Özge'yi canlandırıyorum.İki yıl önce aile dostlarımın ısrarıyla bir oyunculuk ajansına kayıt yaptırdım.Tofita,Ritmix ve Nescafe reklamları,Sıla,Acemi Cadı ve Taşların Sırrı dizilerinde rol aldım.17 yaşındayım.İtalyan Lisesi'ne gidiyorum.Lise bittikten sonra İtalya'da oyunculuk üzerine öğrenim görmeyi planlıyorum.Şu anda Çağdaş Sinema Oyunculuk Atolyesi'ne devam ediyorum.İtalya'da okulu bitirdikten sonra Amerika'ya gideceğim.Yurtdışında oyunculuk yapmak istiyorum.En büyük hayalim ise Ferzan Özpetek'in bir filminde oynamak.Sağlam bir eğitimim olduğunu söyleyemem.Genco'da bu kadar kısa sürede başrol oynamayı beklemiyordum.Görüşmenin hemen sonrası yapımcılarımız role beni uygun gördüklerini söyledi.Özge karakteri için senaryo üzerine çok çalıştım.Özge karakteri yaş dönemi itibariyle bana çok uzak değil.Mesela Özge,bir rock grubunda solist.Ben de rock dinleyen biriyim.Özge'nin etrafına verdiği tepkiler,benim tepkilerime çok benziyor.Bu nedenle Özge karakterini ortaya çıkarabildiğimi düşünüyorum."
https://hazalkaya.forumburundi.com
XxMeLeKxX
Admin
Admin
XxMeLeKxX

Hazal ile ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Hazal ile ropörtaj   Hazal ile ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 9:10 pm

paylasim icin tesekkürler..............
HzL_KvLcm (L)
Üye
Üye
HzL_KvLcm (L)

Hazal ile ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Hazal ile ropörtaj   Hazal ile ropörtaj Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 11:01 pm

teşekkürler
http://hephepsidaimahepsi.all-up.com
ufukgedik
Üye
Üye

Hazal ile ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Hazal ile ropörtaj   Hazal ile ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:27 pm

yha bence gencoda ne kadar fark edıldıgını bilemem ama ask-ı memnuda cok guzel oynuyorsun rolunu...dizide o kadar içine kapanık ve uzgunsunkı yınede ayakta duruosun hiç bir dizinin hıc bır bolumunu kacırmadınn hangısını sorsalar solerımm...........

Hazal ile ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hazal resimleri................
» Hazal Fotolari
» Hazal resim
» Hazal KAYA