Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaTakvimLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hazal Kaya Genel..................

+5
cesur_bedir
selin
josh
XxMeLeKxX
Karadenizlim
9 posters
YazarMesaj
Karadenizlim
Admin
Admin

Hazal Kaya Genel.................. Empty
MesajKonu: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 7:29 pm

Adı Soyadı:Hazal Kaya

Doğum Tarihi: 20 Kasım 1990

Boy:1.60 - 1.62

KiLo 47

Beden:36

Doğduğu Şehir:Gaziantep

Yetenekler:Tiyatro,Dans,Keman,Oyunculuk
https://hazalkaya.forumburundi.com
XxMeLeKxX
Admin
Admin
XxMeLeKxX

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 9:10 pm

hmm paylasim icin tesekkürler:D
josh
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 3:54 am

YAw Hazal anladık guselsın Smile tek hosuma gıtmeyen sey ne bılıomusun herkes senınle tANISma konusunda kendını umutsuz goruo Smile takımdan arkadaslarım bıle Smile))) bıze tek destegı veren serdar abı Smile
Bjk Pafdaım antremanlarıma beklıorum :)Yada bı Maıl Adress :=)
selin
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:40 am

ben buraya aslında tandığım bir arkadaşım için girdim hazal daha önce sette tanışmışssınız sana çaktırmadan hayatında biri varmı diye sormuş baya olmuş sanırım ama seni bir arkadaşın birisiyle tanıştırmış neyse hazal niye sen böle bir şey yazpıyosun diye sorarsan benim amacım sadece ona destek olmak çünkü haytımda ben böle bir çocuk görmedim yani aşık olanını artık adını sen koy aşkmı bilemem her gece rüyalarında seni görüdğünü anlatıyor du ve sürekli sen geçiyosun çocuğun her kelimesinde ogün sana bu soruyu sorduğundan beri hep bekledi neden bilmiyorum ama bekledi oyunculuk yapıyor aynı zamnda da solist ve mankenlikte yapıyor sana anlatıyorum çünkü o sölemez yani mütevazı bir çocuk senin zamanla görmeni bekler buraya girip mesaj attığımdan haberi yok sana telden ulaşmadım arkadaşlar aracılığyla yaptık ama olmadı burası en son aklıma geldi sadece senin onu tanımanı rica ediyorum sanırım aşık olmamışıssın aşkın anlamını aşkın kudretini belki böle bir insana aşık olurak hisseder ve anlarsın nekadar şanslı olduğunu anlaycaksın herşeyden önce kalbinin temizliği harika bir insan onu çok iyi tanımasam bukadar anlatmam ve senin için şarkı yazıp beste yapıyor ben inan senin sağnağı tanımanı istiyorum benim kim oldğumu asla bilmeyceksin ama bir bayanım onun ablası kankası diyebilirsin eyer bilirsen bir gün öğrenmesi bence her şeyi bozar lütfen hazal sana rica ediyorum numarsını yazıcam umarım ararsın onu o seninle bir gün tanışacağını biliyor çünkü bundan emin ama sanırım zamanını bekliyor ve şunuda söliyim seninle o gün tekrar gelip konuşmamasının sebebini sanırım ünlenmeye başlaman kendini zayıf hissediyor yani, senin onun canını bir gün acıtabileceğinden kokuyor sanırım lütfen hazal tanı onu ve kaybetme böle bir insanı ben böle bir şeyi kardeşim için bile yazmam ama yakıın bir dostum yakınım lütfen hazal belki senden çok büyük bir şey istiyormuşum gibi görünücek ama inan eyer sen bunu yaparsan bir gün içinden teşekkür ediceksin lütfen...hoşçakal
selin
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:48 am

bu arada hazal numarayı yazmamışım tatlım 05347216824 ismi sağnak kimden aldın dediğinde sen uydur lütfen sanırım bir arakadaşın herşeyden haberdar dersin ve kuşlar fısıldadı dersen eyer ararsan hoşçakal eyer şimdiden ararsan çok teşekkürler canım kib
josh
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 3:23 am

Selin :Hazal Eğer senın yazdıgın yaZIYI okurken uymazsa iidir Very Happy ya bu arada anlamadıgım bişi hazal hıc gırmezmı bu sıteye Question
cesur_bedir
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 2:49 pm

lan dingiller hazalın ne işi var bu sitede onugidin orta köyde arayın
cesur_bedir
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 2:51 pm

ya hazal girmez bu siteye hazala ulaşmak isteyen bu numarayı arasın 05325481203
cesur_bedir
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 11:34 am

slm gülcan nbr canım cok sıkıldı ondan mesaj atmak istedim hazal çok güzel kız demi eminimki sende onun kadar güzelsindir tanışalımortak bir arkadaşlık kuralım bu sitede istersen tabi numaramı bırakıyorum uygun görürsen arasın beni 05325481203
cesur_bedir
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 11:38 am

ya hazal hiç yakışmıyor aşkı mendu dizisine sen gene genco dizisinde oyna yada yeniden sadece gençlerin olurturduğu genco tarzında bir dizide oyna aşkı mendu dizisi zefk vermiyor genco gibi ejder tarkan pınar gibi özge gibi yok öyle zefk yeni oynadığın dizide Wink
HzL_KvLcm (L)
Üye
Üye
HzL_KvLcm (L)

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 10:57 pm

Teşekkürler (:
http://hephepsidaimahepsi.all-up.com
ufukgedik
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 12:17 am

yha bnce arkadaslar hazal tamtersı ask-ı memnuda daha gucel oynuyorr... bu arada hazal bu siteye nıe gırsınkıııVery Happy:D isi war gucu wardırr.:::::
XxMeLeKxX
Admin
Admin
XxMeLeKxX

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 10:47 pm

haklisin:)) arkadaslar flood yabmassak seviniriz......
huseyin_turk
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:48 pm

ya hazaal cok tatlısın cok sempatiksin cok guzelsin ya oyunculuğuna diyecek bisey yok zaten
seni cooooooooooooooooooooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Smile
hazalist
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Hazal Kaya Genel..................   Hazal Kaya Genel.................. Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 4:36 pm

bilgiler icin sağol

Hazal Kaya Genel..................
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hazal KAYA
» Hazal Kaya Imzalari................
» Hazal Kaya Resimleri..